Mobowood

Mobowood, 1997’de kuruldu. Çeşitli alanlarda faaliyet gösterdikten sonra imalat ve üretim konularında bu zamana kadar edindiği tecrübeyi 2017’den beri yüksek kaliteli mutfak ve yaşam aksesuarları konusunda geliştiriyor. 1600 metrekarelik imalathanemizde ürünlerimizin odak noktası tasarım, işlevsellik ve el işçiliğidir. Seçtiğimiz ağaçlar ceviz, dişbudak, kayın, maun ve ıhlamur ile Mobowood yelpazesi geniş ahşap tonlarını kapsar.

Sürdürülebilir tarımdan seçilen ahşaplar, uzun ömürlü ürünler olarak işlenir, zikzak birleştirme yöntemi kullanılarak ve yüksek kaliteli el işçiliği ile birlikte doğal bir yağ ile cilalanarak üretilir. Yağ, yüzeyi çevresel etkilerden korur ve ahşabın kendi antibakteriyel özelliklerini destekler. Ayrıca liflerin derinliklerine nüfuz ederek ahşaba doğal rengini geri verir.

Mobowood ürünleri müşterilerine sıcaklık ve doğallık yayar ve satın almaya teşvik eder.

Kesme tahtalarımızın özellikleri, yüksek malzeme kalınlıkları ve profesyonel kalite ile imal edilmesidir. Damarlı ahşaptan yapılan kesme tahtaları, her bir parçayı benzersiz kılan, ayrı ayrı yapıştırılmış ahşap küplerden oluşan atmosferik bir mozaik sergiler.

Tüm ürünler, kalite ve çalışma koşullarının sıkı kontrolü altında, tasarımları kullanışlı detaylarla öne çıkan el işçiliği ile üretilir. Paslanmaz çelik tepsili kesme tahtaları, ekmek kesme tahtaları, kahvaltı sunum – peynir sunum tahtaları ve pizza tahtaları mevcuttur.

Mobowood, ahşaptan yapılmış yüksek kaliteli mutfak aksesuarları için pazar liderlerinden biri olmaya adaydır. Türkiye’deki uzman perakendecilere ek olarak, müşteriler arasında yüksek kaliteli mobilya mağazaları ve büyük mağazalar da bulunmaktadır.